Mandala na míru

Transformační energetický obraz


Chcete svůj originál?  

Transformační energetický obraz na míru je oporou a pomocníkem        na cestě, nesoucí barevné symboly a kódy. Z mandaly vyzařuje energie, kterou potřebujete pro svůj zdravý vzestup a prohlubování  vědomí.

Součástí obrazu je Poselství. Zašlu Vám ho společně s mandalkou.

Přímo pro Vaši cestu mi přijde energie z informačního pole, kterou Vám převedu kresbou a malbou do hmoty. 

Jedná se o speciální energetický obraz, spouštějící procesy a urychlující transformaci. Obraz zvyšuje frekvence vibrací a působí na duchovní úrovni. Každý obraz má specifickou, ale vždy silnou energii. Může být pomocníkem při meditaci. Obraz je propojen s Vaší Duší a Vaše Duše zná Vaši nejlepší verzi. Jste krásnou láskyplnou a zářící bytostí; takoví ve skutečnosti jste.  :-)

Mandala je jako průvodce ve formě energetického zářiče. 

Odkrývá krásu uvnitř Vás a roste s Vámi.


Pracuji intuitivně a během tvorby čistím energie v místnosti, spolupracuji      s mistrovskými krystaly. 


Potřebuji Vaši aktuální fotku, oficiální jméno a příjmení, pár vět o Vás            a Vašich zálibách pro lepší propojení a adresu, na kterou mandalu odešlu. Na obrazu budu pracovat několik večerů, prosím o trpělivost. 

Cena:

250x250 mm     777,- Kč 

300x300 mm     1111,- Kč 

420x420 mm     1600,- Kč 

Akryl na plátně:    cena je vždy individuální

Číslo účtu:   2200639035/2010

Na mandalce začínám pracovat po přijetí platby na účet. Potvrdím Vám její přijetí  a následně napíši, kdy můžete vyhotovený obraz očekávat.

Pište na email:  grinie.art@gmail.com

Mandalka je vhodná i jako dárek.

Mandalu si můžete nechat zarámovat, sklo neruší její vyzařování. Posílám ji v klasických deskách, aby se nepoškodila. Je fajn, když máte mandalu na očích. Můžete ji mít u postele, na nočním stolku nebo v pracovně... :-)