Mandala na míru

Transformační energetický obraz


Chcete svůj originál?  

Transformační energetický obraz na míru je oporou a pomocníkem na cestě, nesoucí barevné symboly a kódy. Z mandaly vyzařuje pozitivní energie, kterou můžete potřebovat pro svůj zdravý vzestup                      a prohlubování  vědomí.

Součástí obrazu je Poselství. Zašlu Vám ho společně s mandalkou.

Jedná se o speciální energetický obraz, spouštějící procesy a urychlující transformaci. Mandala zvyšuje frekvence vibrací a působí na duchovní úrovni. Každá mandalenka má specifickou, ale vždy silnou energii. Může být pomocníkem při meditaci. Obraz je propojen s Vaší Duší a Vaše Duše zná Vaši nejlepší verzi. Jste krásnou láskyplnou a milující bytostí; takoví ve skutečnosti jste.  :-)

Mandala je jako průvodce ve formě energetického zářiče. 


Potřebuji Vaši aktuální fotku, oficiální jméno a příjmení, pár vět o Vás a Vašich zálibách pro lepší propojení a adresu, na kterou mandalu odešlu. Na mandalce budu pracovat několik večerů, prosím o trpělivost. Děkuji :-)

Formát a cena  (příspěvek na náklady - barvy atd., poštovné a balné)

Mandala na barevném kartonu (vhodné pro zarámování s paspartou)

250x250 mm       950 Kč

300x300 mm      1440 Kč 

420x420 mm      2000 Kč 


Mandala na plátně (na dřevěném rámu - můžete rovnou pověsit na zeď)

300x300 mm         1800 Kč

400X400 mm        2800 Kč

500x500 mm         4700 Kč

Možnost domluvit i jiný rozměr ;-) 


Pište mi prosím na email:  grinie.art@gmail.com

Samozřejmě čím větší je formát, tím větší síla... Taktéž záleží na podkladu, plátno i karton přináší mandale vždy jinou podobu, strukturu a kvalitu.

Mandalka je vhodná i jako dárek, jen mi dejte prosím včas vědět, ať to stihneme... ;-)

Mandalu si můžete nechat zarámovat, sklo neruší její vyzařování. Posílám ji v eko deskách, aby se nepoškodila. Je fajn, když máte mandalu na očích. Můžete ji mít např. u postele, na nočním stolku nebo v pracovně.