Mandala na míru

Transformační energetický obraz


Chcete svůj originál?  

Transformační energetický obraz na míru je oporou a pomocníkem  na cestě, nesoucí barevné symboly. Je to vlastně mandala Duše,  z níž vyzařuje pozitivní energie působící na své okolí. 

Mandala je jako průvodce ve formě energetického 

tvarového zářiče. 

Jedná se o speciální energetický obraz, spouštějící procesy a urychlující transformaci. Mandala zvyšuje frekvence vibrací a působí na duchovní úrovni. Každá mandalenka má specifickou, ale vždy silnou energii. Může být pomocníkem při meditaci. 

Obraz je propojen s Vaší Duší a Vaše Duše zná Vaši nejlepší verzi. Jste krásnou láskyplnou a milující bytostí; takoví ve skutečnosti jste.  :-)

Součástí obrazu je Poselství. 

Zašlu Vám ho společně s mandalkou.


Potřebuji Vaši aktuální fotku, oficiální jméno a příjmení, pár vět o Vás a Vašich zálibách. Vaší mandalu vytvořím intuitivně. Na mandalce budu pracovat několik dní, prosím o trpělivost :) 

Mandalka je vhodná i jako dárek, jak pro dospělé tak pro děti, rodinu, pro pár... jen mi dejte prosím včas vědět, ať to stihneme ;-).

Po určité době se Vaše mandala může změnit, proto je klidně možné,                 že si necháte vytvořit novou, která bude mít naprosto odlišné tvary a barvy. 

Máte-li nějaké dotazy ohledně ceny a formátů mandal, neváhejte mě kontaktovat, moc ráda Vám odpovím : grinie.art@gmail.com

Nebo vyplňte kontaktní formulář: