Mandala na míru

Transformační energetický obraz


Chcete svůj originál?  

Transformační energetický obraz na míru je oporou a pomocníkem        na cestě, nesoucí barevné symboly a kódy. Z mandaly vyzařuje energie, kterou potřebujete pro svůj zdravý vzestup a prohlubování  vědomí.

Součástí obrazu je Poselství. Zašlu Vám ho společně s mandalkou.

Přímo pro Vaši cestu mi přijde energie z informačního pole, kterou Vám převedu kresbou a malbou do hmoty. 

Jedná se o speciální energetický obraz, spouštějící procesy a urychlující transformaci. Mandala zvyšuje frekvence vibrací a působí na duchovní úrovni. Každá mandalenka má specifickou, ale vždy silnou energii. Může být pomocníkem při meditaci. Obraz je propojen s Vaší Duší a Vaše Duše zná Vaši nejlepší verzi. Jste krásnou láskyplnou a zářící bytostí; takoví ve skutečnosti jste.  :-)

Mandala je jako průvodce ve formě energetického zářiče. 


Potřebuji Vaši aktuální fotku, oficiální jméno a příjmení, pár vět o Vás            a Vašich zálibách pro lepší propojení a adresu, na kterou mandalu odešlu. Na obraze budu pracovat několik večerů, prosím o trpělivost. Děkuji :-)

Cena (příspěvek na náklady - barvy atd., poštovné a balné)

250x250 mm      1000,- Kč 

300x300 mm      1440,- Kč 

420x420 mm     2000,- Kč 

Číslo účtu:   2300721589/2010

Pište mi prosím na email:  grinie.art@gmail.com

Mandalka je vhodná i jako dárek, jen mi dejte prosím včas vědět, ať to stihneme... 

Mandalu si můžete nechat zarámovat, sklo neruší její vyzařování. Posílám ji v eko deskách, aby se nepoškodila. Je fajn, když máte mandalu na očích. Můžete ji mít např. u postele, na nočním stolku nebo v pracovně.