Reference

Jan (www.homosignum.cz)

Tvorba osobních mandal na té nejvyšší úrovni. Tvůrkyně se skutečně dokáže na dotyčného napojit a vytvořit pro něj mandalu na míru. Technika a matematická přesnost je obdivuhodná. Energie obrazů mandal je nesmírně silná a vysoce převyšuje většinu energetických obrazů či osobních mandal se kterými jsem se dosud setkal. Jsou tvořeny skutečně s láskou...

Miriam

Mas krasny dar a davas kusok seba do kazdej mandaly. Tvoj styl je mi velmi blizky, magicky. Prepajas nase duse s vesmirom cez tvoje obrazy. Aby sme sa rozpamatali odkial sme prisli a kam mierime laska a svetlo s tebou draha Grinie."

"Prekrasna je !!!!! Dakujem za mile a uprimne slova dakujem zo srdca. Ano, slnko je moj vrucny priatel,  uzivaj si slniecko tiez vela pradavne kody sa uvolnuju znova priadne sa vykup v jeho sile a nechaj si ich aktivovat cez slnecne paprsky. Musela si mat vela prace s mandalou, tie detaily su uzasne."


Breila

"Drahá Gríníí
Tvé mandaly jsou překrásné a transformují už přípravnými pracemi. Dokonce už i tím, že jsme se u Tebe objevili a domlouváme termín a posíláme fotečku.
Tvá poslání jsou láskyplná a způsobují velikou vnitřní radost.
Mandaly jsou vedené vesmírnou rukou, tak to cítím a neskončila jsem u TEBE se dvěmi mandalami... těším se na další."

Děkuji za Vaši zpětnou vazbu

grinie.art@gmail.com